Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na 2 – dniowe wydarzenie dla nauczycieli systemu edukacji zawodowej podczas którego przedstawione zostaną treści związane z promocją programu ERASMUS +, ze szczególnym uwzględnieniem mobilności zawodowych, staży i praktyk zagranicznych. Spotkanie będzie również okazją do wymiany dobrych praktyk w zakresie realizacji projektów oraz wszelkich działań międzynarodowych.

Organizatorem wydarzenia są Izba Gospodarcza Europy Środkowej oraz Stowarzyszenie Semper Avanti. Impreza odbędzie się przy współudziale Przedstawicielstwa Regionalnego Komisji Europejskiej w Polsce we Wrocławiu.

Konferencja została objęta honorowym patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.
W spotkaniu weźmie udział gość specjalny – Pan Paweł Poszytek Dyrektor Generalny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy szkoły zawodowe, technika i szkoły policealne z terenu całej Polski. Formuła konferencji będzie się opierała na jak największym zaangażowaniu przedstawicieli szkół poprzez ich prezentacje i prelekcje tak, aby spotkanie to było okazją do zdobycia praktycznej wiedzy, ale również podzielenia się własnymi doświadczeniami uczestników.

Harmonogram:
1 dzień 8.06.2017 – dzień warsztatowy
start godz. 16:00
2 dzień 9.06.2017 – konferencja
start godz. 9.30
Miejsce: Dom Europy, ul. Widok 10, Wrocław

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, gościom spoza Wrocławia zapewniamy nocleg. Na wszystkich uczestników czeka kolacja w dniu 8 czerwca oraz poczęstunek w trakcie konferencji w dniu 9 czerwca.

Serdecznie zapraszamy!

Pliki do pobrania:
mapka
Szczegóły dla uczestniów
NOCLEG LISTA

 

Konfererencja