Szanowni Państwo, 
Pragniemy zaprosić Państwa na spotkanie biznesowe pt. ,,Ekspansja polskich firm na rynki pozaeuropejskie – rozwój polskiego eksportu” w ramach projektu Go to Export organizowane przez firmę ATAKIO Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz organizację ASEMEA - Stowarzyszenie Rozwoju Relacji i Współpracy Gospodarczej Między Krajami Azji, Bliskiego Wschodu i Afryki z siedzibą w Warszawie.

 

Rynki azjatyckie i afrykańskie posiadają ogromny, niedoceniony potencjał zbytu. Przedsiębiorcy pozaeuropjscy okazują zainteresowanie produktami polskimi z wszelkich branż - zaczynając od sektora FMCG, poprzez gotowe wyroby użytkowe, branżę meblarską, kosmetyczną i maszynową.  


Proces eksportu wymaga jednak ogromnej wiedzy i doświadczenia, znajomości kultury i rynku oraz umiejętności negocjacyjnokomunikacyjnych. Do tego dochodzą czynniki formalno-prawne. Wszystkie te elementy stanowią często dla małych i średnich przedsiębiorstw barierę w otwarciu się na rynek pozaeuropejski, ograniczając ich rozwój i zamykając drogę do wielkich rynków, a w konsekwencji - możliwości ogromnego zysku.  


Spotkanie ma na celu aktywizację małych i średnich przedsiębiorstw w handlu pozaeuropejskim. Podczas konferencji podzielonej na dwa bloki zostaną przeprowadzone bezpłatne szkolenia związane między innymi z:

  • przygotowaniem firmy I produktów w celu ich eksportu na rynki pozaunijne,  
  • możliwościami płynnego wejścia na rynki pozaunijne,
  • kosztami związanymi z promocją I udziałem w targach międzynarodowych,
  • metodami zabezpieczeń transakcji w handlu międzynarodowym. 

 

Będzie to niepowtarzalna okazja do rozmowy z ekspertami z branży eksportu i importu oraz specjalistami od komunikacji międzynarodowej. Podczas spotkania zaprezentowany zostanie również projekt Go to Export, którego głównym założeniem jest pomoc polskim przedsiębiorcom w ekspansji na rynkach zagranicznych w krajach azjatyckich, afrykańskich i Bliskiego Wschodu. Konferencja odbędzie się 28.03.2019 w sali konferencyjnej JAGUAR B hotelu Haston City Hotel w godz. 9:00-13:00. Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 20.03.2019 drogą telefoniczną lub mailową oraz rejestrację pod adresem www.gotoexport.pl/zaproszenie ze względu na ograniczoną ilość miejsc. 

 

  • lokalizacja: sala konferencyjna JAGUAR B, Haston City Hotel, ul. Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław
  • godziny: 09:00-13:00  e-mail: marketing@importujznami.com
  • tel. +48 533 320 954 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału! 
 

ZAPROSZENIE