Arkadiusz Skrobich

Arkadiusz Skrobich

Dołączył: 18 października 2010

Data urodzenia: 11 stycznia 1979

Adres: Wrocław

Skontaktuj się

O sobie


Od kilkunastu lat działam na rynku doradztwa prawnego, obecnie jestem partnerem Kancelarii prawnej SQUARE we Wrocławiu. Doradzam największym polskim firmom, międzynarodowym korporacjom oraz podmiotom sektora publicznego. Działam również w obszarze prawa ochrony konsumentów.

Umiejętności


Specjalizuję się w prawie spółek, fuzjach i przejęciach oraz prawie finansowym. W trakcie swojej kilkunastoletniej kariery zawodowej doradzałem największym polskim przedsiębiorstwom, korporacjom zagranicznym oraz firmom z branży finansowej. Przez 3 lata kierowałem działem prawnym wrocławskiej filii jednej z wiodących międzynarodowych firm doradczych - EY.

Reprezentowałem klientów przed UOKIK, przed sądami wszystkich instancji oraz sądami polubownymi. Obecnie zajmuję się problematyką niedozwolonych postanowień umownych i powiązanymi z nią kredytami waloryzowanymi kursem waluty obcej.

Prowadzę nadto szkolenia z zakresu prawa finansowego między innymi dla Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.

Wykształcenie


Uniwersytet Wrocławski
1998- 2003
Prawo

Uniwersytet Jagielloński
Prawo własności intelektualnej

Doświadczenie


SQUARE Kancelaria Prawna

Partner

mar 2013 – Obecnie

Ernst & Young Law Firm - N. Półtorak i Wspólnicy sp.k.

Manager/ Legal Advisor

maj 2010 – lut 2013

Potrzebujesz pomocy w zakresie kredytów frankowych?


Skontaktuj się

Wyślij

Podane wyżej dane przetwarzamy  na potrzeby realizacji sprawy, w przedmiocie której występujesz do nas kontaktując się poprzez ten formularz.Więcej danych na temat przetwarzania przez IGEŚ danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.