BLOG 
Izby Gospodarczej Europy Środkowej

Kupujemy system IT

Kupujemy system IT

27-01-2021
Dowiedz się jakie dwa podejścia mogą zostać wykorzystane w procesie zakupowym.
Micro Page: jak złamać ograniczenia social media

Micro Page: jak złamać ograniczenia social media

26-11-2020
Promocja firmy w social mediach może być wyzwaniem. Istnieją jednak narzędzia, które ją ułatwiają. Zobacz jak je wykorzystać i promować się skuteczniej!
długi-zgłaszane-do-windykacji

Jakie długi firmy powinny zgłaszać do windykacji w pierwszej kolejności?

29-09-2020
Pandemia koronawirusa, a co za tym idzie lockdown i zamrożenie gospodarki spowodowały, że wiele przedsiębiorstw znalazło się w ciężkiej sytuacji finansowej. W związku z tym firmy szukają różnych sposobów na podreperowanie budżetu. Coraz częściej przypominają sobie m.in. o starych długach, których nigdy nie udało im się wyegzekwować.
Landing page

Landing page – jak pozyskać dzięki niemu klientów?

20-08-2020
Dowiedz się już teraz jak landing page pomoże rozwinąć Ci Twoj biznes i przyciagnąć nowych klientów!
Profesjonalna strona w Bowwe

Profesjonalna strona, dzięki której zbudujesz odnoszący sukcesy biznes

20-07-2020
10-12 sekund - tyle przeciętnie trwa ocena Twojej strony internetowej przez odwiedzającą ją osobę. To bardzo niewiele czasu, by zrobić dobre pierwsze wrażenie, a każdy przedsiębiorca powinien zadbać o to, by właśnie takie było. Jak tego dokonać? Rozwiązaniem będzie witryna przyjazna użytkownikom, a co to dokładnie oznacza, dowiesz się z dalszej części artykułu.
Pandemia SARS-CoV-2

Pandemia SARS-CoV-2 (wywołująca chorobę COVID-19) a realizacja zobowiązań firmowych

02-07-2020
W związku z obecną sytuacją na świecie, związaną z pandemią Koronawirusa, wiele firm już teraz boryka się z widmem strat finansowych, które niesie za sobą ogólnoświatowy przestój gospodarczy.
Suplementacja

Suplementacja

02-07-2020
Z tego artykułu dowiesz się w jaki sposób dbać o to by być zdrowym i zawsze mieć energię do działania. Sprawdź i przekonaj się jak prawidłowa suplementacja może omienić Twoje życie.
Brakuje Wam Pieniędzy na Wasze auto marzeń?

Brakuje Wam Pieniędzy na Wasze auto marzeń?

02-07-2020
Jeśli nie możesz pozwolić sobie na nowe auto, to powinieneś wiedzieć, że istnieje alternatywa-możesz je wynająć. Płacisz tylko abonament, a o dodatkowych kosztach związanych np. z naprawami możesz zapomnieć.
Rok 2020  w mediach społecznościowych?

JAKI BĘDZIE ROK 2020 W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH?

02-07-2020
Dowiedz się jakie zmiany niesie ze sobą rok 2020 w mediach społecznościowych. Sprawdź jakie podejścia marketingowo-strategiczne będą wykorzystywane w social media i jakie trendy będą dominowały w sieci.