Imię i nazwisko: Krzysztof Busz

Dołączył: 

Data urodzenia: 

Adres: Wrocław

Telefon:

Skontaktuj się

O sobie


Menedżer z dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy w spółkach giełdowych (ComputerLand, Sygnity, ABC Data) oraz własnej firmie Secution. Specjalizuje się w dwóch obszarach: compliance, bezpieczeństwie biznesu, zarządzaniu kryzysowym oraz marketingu, komunikacji i wsparciu sprzedaży. 

Compliance officer (Approved Compliance Officer). Biegły ds. identyfikacji, wykrywania i zapobiegania przestępstwom gospodarczym  i korupcji. Audytor wewnętrzny systemu bezpieczeństwa informacji zgodnie z normą ISO/IEC 27001:2017-06. 

Z wykształcenia ekonomista. Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz studia podyplomowe na SGH w Warszawie. 

Umiejętności


Specjalizuję się w dwóch obszarach: compliance, whistleblowing'u, zarządzaniu kryzysowym oraz marketingu, rozwoju produktów i wsparciu sprzedaży. Menedżer marketingu z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy w spółkach giełdowych. Compliance officer (ACO). Biegły ds. identyfikacji, wykrywania i zapobiegania przestępstwom gospodarczym i korupcji. Audytor wewnętrzny systemu bezpieczeństwa informacji zgodnie z normą ISO/IEC 27001:2017-06. Inspektor Ochrony Danych.

Wykształcenie


Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

2000- 2001

Zarządzanie marketingiem

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

1993- 1998

Magister inżynier - Inżynieria Ekonomiczna-Przemysłu

Politechnika Wrocławska

2001 - 2006

Magister Informatyki

Doświadczenie


Secution

Prezes zarządu

kwi 2018 – Obecnie

Zarządzanie spółką, Rozwój oferty produktowej, Marketing, Sprzedaż, Współpraca z kontrahentami

Secution

Wiceprezes zarządu

sie 2016 – mar 2018

Operacyjne zarządzanie spółką, Rozwój usług, Marketing, Sprzedaż, Współpraca z kontrahentami

ABC Data Marketing

Prezes zarządu

2013– 2016

Zarządzanie spółką, Digital marketing, Marketing e-commerce, Marketing międzynarodowy, Komunikacja ATL/BTL, Programy lojalnościowe, Badania i analizy marketingowe, Rozwój produktów, Wsparcie sprzedaży

Sygnity SA

Dyrektor ds. marketingu

2007 – 2013

Strategia i planowanie marketingowe, Komunikacja ATL/BTL, Digital marketing, Marketing produktowy, Marketing analityczny, Komunikacja kryzysowa, Wsparcie sprzedaży, Rozwój produktów

ComputerLand SA

Dyrektor ds. marketingu

2002– 2007

Strategia marketingowa, Marketing produktowy, Marketing wizerunkowy, Wsparcie sprzedaży, Komunikacja marketingowa, Współpraca z partnerami, Relacje z inwestorami

ComputerLand SA

Szef marketingu sektora bankowo-finansowego

2000 – 2002

Marketing produktowy, Wsparcie sprzedaży, Marketing wizerunkowy, Wsparcie rozwoju produktowego

Nokia Siemens Networks

SENIOR Software Developer

2007 – 2007 krócej niż rok

Pracowałem w portugalskiej siedzibie Nokia Siemens Networks w Lizbonie. Mój zespół składał się z 8 osób, zaś ja byłem odpowiedzialny za projektowanie aplikacji ETL przy użyciu AbInitio.

GuestCentric Systems

Senior Software Developper

Byłem odpowiedzialny za frontendową część systemu, który stworzyliśmy w Guestcentric (branża medyczna)

Potrzebujesz pomocy w zakresie kredytów frankowych?

Skontaktuj się

Wyślij

Podane wyżej dane przetwarzamy  na potrzeby realizacji sprawy, w przedmiocie której występujesz do nas kontaktując się poprzez ten formularz.Więcej danych na temat przetwarzania przez IGEŚ danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.