Forum Bezpieczeństwa Organizacji

Data publikacji: 12/04/2023

CECC jako patron merytoryczny zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w Forum Bezpieczeństwa Organizacji.

21 kwietnia odbędzie się pierwsza edycja konferencji Forum Bezpieczeństwa Organizacji organizowane przez E-nform we współpracy z renomowaną uczelnią wyższą WSPiA Rzeszowską Szkołą Wyższą oraz kancelarią Kozioł i Hady-Głowiak Radcowie Prawni.

Naszym wspólnym celem jest przedstawienie różnych aspektów bezpieczeństwa organizacji oraz zaprezentowanie strategii i narzędzi, które pomogą podmiotom osiągnąć swoje cele biznesowe w warunkach ciągłych zmian i wyzwań. Weź udział w konferencji i bądź gotowy na nadchodzące zmiany i sytuacje kryzysowe. Konferencja ma na celu zwrócenie uwagi na kluczowe zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa organizacji, takie jak:

  • bezpieczeństwo psychologiczne w firmie,
  • współczesna przestępczość ekonomiczna,
  • różne oblicza bezpieczeństwa organizacji,
  • biznesowy wywiad strategiczny,
  • bezpieczeństwo informacji, w tym danych osobowych,
  • cyberbezpieczeństwo,
  • nowe wymagania KSH w zakresie oceny sytuacji spółki,
  • zgłaszanie naruszeń i ochrona sygnalistów,
  • zarządzanie kryzysowe.

Zaproszeni eksperci przedstawią praktyczne wskazówki oraz najlepsze praktyki, które pozwolą Ci zwiększyć bezpieczeństwo swojej organizacji, w tym uniknąć materializacji wielu ryzyk.

Czekają na Ciebie inspirujące prelekcje, panel dyskusyjny oraz możliwość networkingowej wymiany doświadczeń. W ramach networkingu zaplanowaliśmy również kolację z muzyką klasyczną na żywo.

Na uczestników konferencji przygotowano także dodatkowe atrakcje. W trakcie Forum będzie m.in. odbywała się degustacja aromatycznej włoskiej kawy. Degustacji tej będą towarzyszyły ciekawostki dotyczące tego znanego na całym świecie napoju, opowiadane przez Zbigniewa Chlebowskiego współwłaściciela marki włoskiej kawy Loredana Caffe – „Najbardziej Włoskiej Kawy w Polsce”.

Ponadto w trakcie przerw, dzięki zaangażowaniu firmy Celius, będzie można zapoznać się z praktycznym działaniem aplikacji do zarządzania kryzysowego z użyciem profesjonalnych urządzeń końcowych oraz zobaczyć, jak wygląda mobilny posterunek łączności w obszarze wspomagania procesu zarzadzania kryzysowego.

Link do strony konferencji: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/forumbezpieczenstwaorganizacji

Dla wszystkich naszych kontrahentów i partnerów biznesowych mamy niespodziankę, tj. kod rabatowy w wysokości 20% na udział w konferencji – mail: biuro@iges.pl

Zapisz się już teraz!

Organizator Forum: e-nform
Współorganizatorzy: WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa i Kozioł i Hady-Głowiak Radcowie Prawni