Zaproszenie na konferencję Dolny Śląsk - Polska - Azja. Wczoraj - Dziś - jutro.

Data publikacji: 29/06/2021

Szanowni Państwo, w imieniu organizatorów, partnerów oraz sponsorów pragniemy serdecznie zaprosić na największe wydarzenie naukowo - biznesowe dotyczące współpracy z rynkami Dalekiego Wschodu oraz Azji. Szczegółowy program konferencji wraz ze spisem wszystkich wystąpień znajduje się w załączeniu. Przewidywany jest udział ponad 100 osób w tym przedstawicieli dyplomatycznych - ambasadorów i konsulów, przedstawicieli świata nauki oraz biznesu. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Prezydenta Miasta Wrocławia.

Spotkanie dedykowane jest wszystkim osobom zainteresowanym biznesowo, naukowo, politycznie czy nawet hobbistycznie kierunkiem dalekowschodnim. Konferencja "Dolny Śląsk - Polska - Azja. Wczoraj - Dziś - jutro" odbędzie się w dniach 30 czerwca - 01 lipca br. we Wrocławiu.

Zgłoszenia chęci udziału w konferencji należy wysyłać na adres csa@iges.pl do dnia 28.06.2021 r.

Informujemy, że Państwa zgłoszenie chęci udziału w konferencji będzie jednoznaczne z wyrażeniem nieodpłatnej zgody na to, aby Pana/Pani wizerunek i/lub głos (wraz z imieniem i nazwiskiem, jeżeli organizator ww. konferencji uzna to za stosowne) - zostały wykorzystane do relacji video oraz relacji zdjęciowej z wydarzenia. Pełna treść oświadczenie znajduje się w załączeniu.

Jednocześnie przyjmujemy, że osoby biorące udział w Konferencji posiadają pełne szczepienie przeciw COVID-19, na dowód czego mogą zostać poproszone o okazanie kodu QR. Jeżeli jest Pan/Pani osobą nie zaszczepioną prosimy o BEZWZGLĘDNĄ informację w tym zakresie przed dniem rozpoczęcia konferencji na adres csa@iges.pl.

Program konferencji i inne materiały: https://drive.google.com/drive/folders/1vktenadauigGxCk2BNDB7Fudw-z8Lc9V.