Konferencja Whistleblowing Summit już 8 października 2020 r. Specjalny rabat od IGEŚ dla członków Izby.

Data publikacji: 02/10/2020

WHISTLEBLOWING SUMMIT
Konferencja ONLINE 8 października 2020 r.

Zapraszamy na Whistleblowing Summit – najbardziej merytoryczną konferencję online w Polsce, przedstawiającą zagadnienie sygnalistów, która odbędzie się 8 października 2020 r. Do 17 grudnia 2021 r. wszystkie kraje członkowskie Unii Europejskiej zobowiązane są do wdrożenia wymogów dyrektywy unijnej z października 2019 r., dotyczącej systemowej ochrony sygnalistów (osoby informujące o nadużyciach). Przygotuj się na nadchodzące zmiany. Wydarzenie jest dedykowane wszystkim osobom poszukującym rzetelnej, praktycznej i użytecznej wiedzy na temat skutecznego wdrożenia i utrzymania systemu dla sygnalistów, zapewniającego dbałość o właściwe relacje międzyludzkie w organizacji, a co najważniejsze – uwzględniającego wymogi unijnej dyrektywy w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii.

Wzięcie udziału w wydarzeniu to aż osiem korzyści:

1. Szeroki zakres tematyczny
Poznasz najważniejsze zagadnienia dotyczące whistleblowingu z obszaru prawa, technologii, psychologii i zarządzania, w tym m.in. bezpieczeństwo systemów whistlebowingowych oraz przetwarzanie danych osobowych. Zrozumiesz najistotniejsze wymogi dyrektywy UE o ochronie sygnalistów, do której będą musieli dostosować się nie tylko przedsiębiorcy, ale także jednostki administracji publicznej.

2. Live streaming czterech paneli tematycznych z udziałem 23 ekspertów
Otrzymasz pełen dostęp LIVE do wszystkich prelekcji wygłaszanych podczas konferencji i aż czterech paneli tematycznych, prezentowanych przez ponad osiem godzin, w tym przedstawiających ciekawe case studies.

3. Wirtualny networking
Weźmiesz udział w dyskusji ze wszystkimi prelegentami. Na czacie udostępnimy im Twoje pytania, a odpowiedzi będą udzielane w czasie rzeczywistym, co pozwoli na wnikliwą analizę wszystkich wątpliwości i niemal bezpośrednią wymianę doświadczeń również pomiędzy Uczestnikami konferencji.

4. Wirtualna wejściówka w korzystnej cenie
Koszt uczestnictwa to tylko 450,00 zł netto

5. Nagrania z konferencji
Otrzymasz dostęp do nagrań video wszystkich prelekcji. Będą ważne przez 6 miesięcy od zakończenia konferencji.

6. Licencja na grupowe odtwarzanie
Jeden login umożliwia dostęp z jednego urządzenia, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś oglądał/ oglądała prezentację całym zespołem.

7. Oszczędność czasu i brak dodatkowych kosztów!
Wirtualna wejściówka oszczędza Twój czas i nie generuje dodatkowych kosztów dojazdu i noclegu.

8. Bezpieczeństwo danych
Konferencja odbędzie się w profesjonalnym studiu telewizyjnym, zapewniającym najwyższą jakość obrazu, dźwięku i przesyłu danych.

Izba Gospodarcza Europy Środkowej została partnerem wydarzenia. W związku z tym dla wszystkich członków Izby mamy specjalny rabat w wysokości 50 zł od aktualnej ceny biletów. Kod rabatowy należy wpisać podczas rejestracji na stronie www.whistleblowingsummit.pl.

Kod rabatowy IGEŚ: IGES2020WS%
Więcej informacji na www.whistleblowingsummit.pl

Dołącz do wydarzenia na LinkedIn: https://www.linkedin.com/events/6689520384624115712/

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/794128071095913/