Zaproszenie na Efektywny Biznes Mikser

Data publikacji: 17/11/2022

Szanowni Państwo!

1 grudnia wspólnie z Izbą Gospodarczą Europy Środkowej zapraszamy na Efektywny Biznes Mikser.

Spotkanie rozpoczniemy o godzinie 12:00 powitaniem i przedstawieniem uczestników. Prosimy o przygotowanie minutowej prezentacji na temat prowadzonej przez siebie działalności. Około godziny 13:00 merytoryczna część spotkania. Mariusz Wozniak, prezes Krajowego Instytutu Efektywności Energetycznej, przedstawi wybrane przykłady efektywności energetycznej (40 minut).

Tomasz Wantuch prezes Insiygnia Energy, wychodząc od sytuacji na rynku energii, opowie o możliwościach współpracy (20 minut).

Ewa Piotrowska, dyrektor Impel Business Solutions, przedstawi nowoczesne, również zwiększające efektywność, usługi dla biznesu (10 minut).

Po każdym z wystąpień zakładamy możliwość krótkiej dyskusji - pytania z sali. Po części merytorycznej będzie czas na swobodne miksowanie i pogłębianie relacji przy kawie i poczęstunku

Zakładamy, że spotkanie potrwa do godziny 16:00.

Termin: 1 grudnia 2022 r., w godzinach 12:00-16:00 Miejsce: Siedziba Loży Dolnośląskiej BCC, ul. Metalowców 25. R.S.V.P.: Biuro Loży, e-mail: loza.dolnoslaska@bcc.pl tel.: 71 059 09 29 Z powodów organizacyjnych będziemy wdzięczni za potwierdzenie obecności najpóźniej do 29 listopada.